Network Kurumsal Hakkında

Network Kurumsal, kendi alanında lider şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri odaklı iş stratejisi sayesinde her yapıda, her ölçekte, kurumsal şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözüm sunmaktadır.

Biz Kimiz ?

Network Kurumsal 2010 yılında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için Konya'da kurulmuştur. Türkiye genelinde bilgi teknolojileri alanında önde gelen firmalardan birisi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ve dinamik bir firma olan Network Kurumsal teknolojiyi yakından takip eden alanında uzman bir kadroya sahiptir. Firmamız hizmet verdiği değerli kuruluşlara odaklanarak istek ve ihtiyaçlarını belirleyip çözüm sunmaktadır. Müşteri odaklı bu strateji ile kuruluşların bu gün ve gelecekte yanında olmayı her türlü teknik desteği sağlayacağının garantisini vermektedir.

Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı bir prensip haline getiren Network Kurumsal, Network Altyapısı, Depolama, Veri Güvenliği, İş Sürekliliği, Sanallaştırma ve Yerel/Uzak Ağ Çözümleri sunmaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun thin client, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve lisanslama hizmetleri de verilmektedir.

Network Kurumsal TOSHIBA, FUJİTSU, D-LINK, NETGEAR, HONEYWALL, IBM, DELL, HP VMware, Microsoft, Veeam, ESET başta olmak üzerinde kendi alanında lider şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri odaklı iş stratejisi sayesinde her yapıda, her ölçekte, kurumsal şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözüm sunmaktadır. Ayrıca Network Kurumsal 2013 Yılında DMO ile Sözleşme imzalayıp DMO'da Kataloğunda DMO Tedarikçisi olarak yerini almıştır. FUJITSU, TOSHIBA, D-LINK, HONEYWALL, VIEWSONIC, NETGEAR Markalarının DMO Tedarikçisidir.Misyon

Çalıştığımız tüm kurumların ihtiyaçları olan bilişim ürünlerini kullanmasını sağlamak, kuruluşların yeni teknolojiyi uygun fiyata tedarik etmesine imkân vermek ve kamu yararını gözeterek sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyon

Türkiye'nin sayılı bilişim firmalarından birisi olup misyonumuzu bölgesellikten çıkarıp tüm yurda uygulayabilir hale gelmektir.

Çözümlerimiz

Partner Program